Офіційний представник Polar в Україні

POLAR FLOW FOR COACH

Flow-for-Coach_desktop_1

БЕЗКОШТОВНА ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМА, ЯКА ДОПОМАГАЄ ІНСТРУКТОРАМ І ПЕРСОНАЛЬНИМ ТРЕНЕРАМ СКЛАСТИ ПРОГРАМУ ТРЕНУВАНЬ

Завдяки безкоштовній платформі Polar для дистанційного навчання ви отримуєте простий доступ до даних тренувань вашого клієнта. Створюйте індивідуальні програми навчання на рік, плануйте індивідуальні тренувальні сесії і використовуйте потужну аналітику для постановки і досягнення цілей разом. Продукт Polar вашого спортсмена ефективно працює з Polar Flow for Coach і дає спортсмену рекомендації для кожної тренувальної сесії, грунтуючись на ваших інструкціях.

Ви призначаєте мету для свого клієнта. Ми допомагаємо її досягти.

Polar Flow for Ce
Polar Flow for Ce2
Polar Flow for Ce3
Polar Flow for Ce
Polar Flow for Ce2
Polar Flow for Ce3
Зареєструватися безкоштовно

ПЕРСОНАЛІЗОВАНЕ ПЛАНУВАННЯ ТРЕНУВАНЬ

Найкращий спосіб досягти мети – мати програму з конкретними, вимірними і дієвими цілями. З Polar Flow for Coach ви можете планувати кожну деталь тренування вашого спортсмена як для повних сезонних програм, так і для індивідуальних тренувань.

СКЛАДІТЬ ПРОГРАМУ НА ВЕСЬ СЕЗОН

За допомогою функції Polar Flow Season Planner ви можете створити індивідуальну програму навчання на рік і вказати спортсмену шлях до успіху.

СТВОРЮЙТЕ ІНДИВІДУАЛЬНІ ТРЕНУВАЛЬНІ СЕСІЇ

Плануйте всі етапи кожної індивідуальної тренувальної сесії, включаючи розігрів і розслаблення.

Personalized-training-planning_desktop
Train-with-guidance_desktop

ТРЕНУЙТЕСЯ ПІД ЧУЙНИМ КЕРІВНИЦТВОМ

Кожна запланована тренувальна сесія автоматично синхронізується з пристроєм Polar спортсмена. Пристрій Polar буде давати рекомендації спортсмену під час кожного заняття, щоб все відбувалося відповідно до програми.

УЛЬТРАСУЧАСНІ СПОРТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Завдяки технологічним інноваціям в області портативної електроніки, спортивно-туристичні годинники і фітнес-трекери Polar в зв’язці з системою Polar Flow for Coach гарантують надання точних даних, необхідних для досягнення спортсменами максимальних результатів.

ДОВЕДЕНО СПОРТИВНОЮ НАУКОЮ

Говорячи про науку, ми робимо це з усією серйозністю. Вибравши Polar як інструмент для тренерської діяльності, будьте впевнені, що отримані дані перевірені науково, точні і засновані на фактах, а значить, ви і ваш клієнт можете досягати більшого.

Екосистема Polar Flow
  • #PolarIgnite@polar.distributor.ua