Офіційний представник Polar в Україні

POLAR TEAM PRO

Система моніторингу спортсменів на основі GPS

Рішення Polar Team Pro розроблено спеціально для професійних гравців командних видів спорту. Ця мобільна і зручна у використанні переносна система моніторингу спортсменів об’єднує в собі високоточні GPS-дані про рух, показники інерційного датчика і відстеження серцевого ритму за допомогою вбудованого модуля.

Завдяки цим корисним і науково обгрунтованим тренувальним даним ви зможете отримати цінну інформацію про результативність спортсменів, запобігти травмам, пов’язаним з перетренованістю, і виграти більше матчів!

Polar+Team+Pro+Dock_sensors_iPadAir_screenshot_FRONTRIGHT
POLAR_TEAM_PRO_SENSOR_FRONTLEFT_with-IMS-logo-1500x1500 (1)
Polar-Team-Pro-Shirt_WHI-2021_frontleft
POLAR_TEAM_PRO_SENSOR+and+STRAP_FACELEFT
Polar+Team+Pro+Dock_sensors_iPadAir_screenshot_FRONTRIGHT
POLAR_TEAM_PRO_SENSOR_FRONTLEFT_with-IMS-logo-1500x1500 (1)
Polar-Team-Pro-Shirt_WHI-2021_frontleft
POLAR_TEAM_PRO_SENSOR+and+STRAP_FACELEFT
Стоимость:
Запросити інформацію
Знаючи такі корисні дані, як ЧСС, швидкість і прискорення, отримані від Polar Team Pro, ми можемо контролювати рівень інтенсивності і проводити тренування з максимальною ефективністю ».
ОЛИВЕР МУЧЛЕР (OLIVER MUTSCHLER) ТРЕНЕР ПО ФИТНЕСУ И РЕАБИЛИТАЦИИ, ФК «ВОЛЬФСБУРГ»

Компактность и точность

Polar Team Pro предлагает компактное и интуитивно понятное мобильное устройство, которое не требует каких-либо дополнительных базовых станций или внешних антенн. Получайте точные данные о показателях профессиональных игроков и следите за тренировкой своей команды в режиме реального времени на iPad.

Измерение важных показателей

Polar Team Pro предоставляет важную информацию о результативности индивидуальной и командной работы, необходимую каждому тренеру: GPS-данные о движении, показатели инерциального датчика и отслеживание сердечного ритма с помощью встроенного модуля.

Самый маленький в мире многофункциональный датчик для отслеживания показателей игроков

Из всех аналогичных устройств, представленных на рынке, датчик Polar Team Pro — самый маленький датчик мониторинга игроков. Этот многофункциональный прибор собирает все данные, необходимые для обеспечения эффективной работы вашей команды.

team-pro-ksp1-image
polar-team-pro-ecosystem

Оптимізація індивідуальної та командної роботи

Polar Team Pro – це надійний і простий у використанні інструмент для відображення показників спортсменів як в режимі реального часу, так і після тренування. Аналізуйте всі дані під час або після тренування і отримаєте уявлення про фізичну підготовку і тренувальної навантаженні окремих гравців і всієї вашої команди безпечним і надійним способом.

Ухвалення об’єктивних рішень в режимі реального часу

Додаток Polar Team Pro надає цінну інформацію в режимі реального часу, допомагаючи тренерам відразу ж, на тренуванні, приймати обґрунтовані рішення і покращувати всі аспекти роботи кожного спортсмена і всієї команди.

Більш глибокий аналіз

Отримуйте детальні дані за результатами своїх гравців і довгострокового прогресу. Відстежуйте і аналізуйте тренувальні навантаження спортсменів, щоб запобігти травмам. Створюйте інформативні звіти завдяки потужним функціям фільтрації і пошуку. І все це за допомогою єдиної безпечної і надійної облікового запису для всієї команди в онлайн-сервісі Polar Team Pro.

API Team Pro

Добре налагоджена інтеграція API Team Pro дозволяє підключити Polar Team Pro до будь-якій системі управління даними спортсменів, надаючи стороннім додаткам канал для обміну даними про показники гравця.

Переносні технології – ваш ключ до успіху

Науково підтверджені переносні технології Polar забезпечують простий і надійний моніторинг спортсменів.

Отримайте повне уявлення про фізичну форму своїх гравців

Екіпіруйте гравців своєї команди спортивними годинниками Polar і оптимізуйте індивідуальні тренування, використовуючи переносні технології і спираючись на наукові дані. Ви зможете відслідковувати індивідуальні тренування гравців в міжсезоння або прискорити їх відновлення після травм.

Новий рівень моніторингу спортсменів

Смарт-футболка Polar Team Pro забезпечує безперервний вимір ЧСС і оптимальний прийом сигналу GPS. Тканина приємна для носіння і відводить вологу від шкіри.

team-pro-ksp3-image

ДУМКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Впровадивши систему Team Pro в нашій організації, ми вийшли на новий рівень.

«Анахайм Дакс», НХЛ

У «Атланта Фелконс» ми використовуємо систему Polar Team з 2015 року і досягли приголомшливих результатів.

Американский футбол, НФЛ

В епоху достатку аналітичної інформації рішення Polar Team Pro дозволяє мені отримати необхідну інформацію просто, точно і в режимі реального часу.

Хоккей на льду, НХЛ

Показники ЧСС в поєднанні з даними по швидкості і дистанції дають повне уявлення про фізичну підготовку гравців.

Футбол (Шотландский Прем`єршип)

Ми можемо достовірно і об'єктивно вимірювати показники внутрішнього навантаження на спортсменів в наших видах спорту, тільки покладаючись на дані від Polar.

Університет Орегона, Pac-12 NCAA

ФУНКЦІЇ ТА ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ДАТЧИК
ФУТБОЛКА
ДОК-СТАНЦИЯ
ДОДАТОК І ОНЛАЙН-СЕРВІС

ДАТЧИК

Датчик Polar Team Pro
Датчик Polar Team Pro збирає тренувальні дані гравців вашої команди і з винятковою точністю передає їх з додатком Team Pro на iPad в режимі реального часу.
polar-team-pro-sensor-600x600

ОСОБЛИВОСТІ

Технічні характеристики
Вбудований датчик GPS, 10 Гц
МЕМС-датчик руху, 200 Гц (трехосевой акселерометр, гіроскоп, магнітометр)
Вбудований механізм вимірювання ЧСС
Пам'ять до 65 годин
Передача даних в зашифрованому вигляді
Світлодіодний дисплей з інформацією про номер гравця, синхронізацією даних і акумулятором
Bluetooth LE
Діапазон роботи: до 200 м
Сумісний з червоним м'яким ременем Polar Team Pro
Сумісний зі смарт-футболкою Polar Team Pro
Оновлювана прошивка
Акумулятор
Літій-полімерний акумулятор на 390 мАг
Час роботи акумулятора: до 10 годин
Зарядка (від повністю розрядженого до повністю зарядженого): 3 години
Дизайн
Розміри датчика: 36 мм (1,42 дюйма) x 68 мм (2,68 дюйма) x 13 мм (0,51 дюйма)
Вага: 39 г (1,38 унції)
Водонепроникність: до 30 м
Робоча температура: від -10 ° C до +45 ° C (від 14 ° F до 113 ° F)
Матеріали датчика: АБС, АБС + 30% скловолокно, ПК, нержавіюча сталь

ФУТБОЛКА

Футболка Polar Team Pro
Смарт-футболка Polar Team Pro оснащена вбудованим механізмом вимірювання ЧСС. У ній передбачено спеціальну кишеню для датчика Polar Team Pro. Тканина приємна для носіння і відводить вологу від шкіри.
polar-team-pro-shirt-600x600

ОСОБЛИВОСТІ

Машинне прання при 30 ° C (86 ° F), без сушарки
Розміри: S, M, L, XL, 2XL, 3XL
Колір білий

ДОК-СТАНЦИЯ

Док-станція Polar Team Pro
Док-станція Polar Team Pro синхронізує автономні тренувальні дані від датчиків Polar Team Pro з додатком Team Pro на iPad тренера. Її також можна використовувати для зарядки датчиків Polar Team Pro і iPad.
polar-team-pro-dock-600x600

ОСОБЛИВОСТІ

Літій-полімерний акумулятор на 2800 мАг
Слоти для 20 датчиків на одну док-станцію
Оновлювана прошивка
Сумісні пристрої: iPad Air або більш нові версії.

ДОДАТОК І ОНЛАЙН-СЕРВІС

Додаток Polar Team Pro
Відстежуйте тренувальні дані своєї команди в режимі реального часу, порівнюйте гравців, отримуйте зведення по тренуваннях і аналізуйте показники відразу після тренування. Додаток для моніторингу спортсменів Polar Team Pro підтримує дані показників в режимі реального часу максимально для 60 гравців.
Онлайн-сервіс Polar Team Pro
Онлайн-сервіс Team Pro, хмарна система Polar для моніторингу гравців, допоможе вам аналізувати результати вашої команди, скорегувати тренування і домогтися кращих результатів! Доступно на 19 мовах.
team-pro-ksp3-image

ОСОБЛИВОСТІ

Зони ЧСС Polar
Відстежуйте зусилля і показники спортсменів своєї команди і переконайтеся, що кожне тренування проводиться з потрібним рівнем інтенсивності.
Індивідуальні тренування
Об'єднайте дані тренувань команди з даними індивідуальних тренувань гравців, щоб отримати повну картину про фізичну підготовку кожного з них. Ви також зможете переглядати їх добову активність, дані про сон і статус відновлення.
Зони швидкості Polar
Зони швидкості дозволяють визначити інтенсивність тренування за допомогою показників швидкості і темпу. Ви можете редагувати зони в онлайн-сервісі Team Pro. Зони швидкості можна налаштувати для різних видів спорту.
Спрінти
Відстежуйте кількість спринтів, які виконує кожен гравець під час тренування.
Тренувальне навантаження
Значення «Тренувальне навантаження» дозволяє легко порівнювати різні тренування між собою. Отримуючи значення тренувального навантаження після кожного тренування, ви можете порівнювати короткі заняття з високою інтенсивністю з більш тривалими, але з низькою інтенсивністю. Тренувальне навантаження також дає оцінку часу відновлення спортсмена.
Статус відновлення
Статус відновлення - це оцінка рівня відновлення гравця. Він заснований на сукупному навантаженні від тренувань і добової активності і допомагає знайти правильний баланс між тренуваннями і відпочинком.
  • #PolarIgnite