Офіційний представник Polar в Україні

Polar Team

polar-team-intro-bg-desktop

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ ГРАВЦІВ КОМАНДНИХ ВИДІВ СПОРТУ У ЗАЧИНЕНИХ ПРИМІЩЕННЯХ

Носима система моніторингу спортсменів Polar Team може використовуватися для будь-яких видів спорту в закритих приміщеннях. Вона передає на iPad точну ЧСС гравців вашої команди в режимі реального часу. Ця зручна система аналізу контрольних даних гравців допоможе вам приймати об’єктивні рішення протягом спортивного сезону.

3e
1
2
3e
1
2

Оцінка

5 з 5
«Швидко переглянувши дані, які передаються на комп'ютер біля ігрового поля, тренер дізнається ступінь прикладених гравцями зусиль і може призначити пробіжку для тих, хто працював недостатньо ретельно».
ДЖОН КАЛІПАРІ (JOHN CALIPARI), УНІВЕРСИТЕТ КЕНТУККІ, БАСКЕТБОЛ

ОТРИМУЙТЕ ВІД КОМАНДИ МАКСИМАЛЬНІ РЕЗУЛЬТАТИ

Приведіть свою команду до успіху за допомогою Polar Team – додатку для моніторингу гравців командних видів спорту в закритих приміщеннях. Відстежуйте ЧСС гравців вашої команди на екрані в режимі реального часу і аналізуйте зусилля кожного гравця. Завдяки об’єктивним даними після тренування і можливостям загального доступу до інформації весь тренерський склад може стежити за ефективністю роботи команди в динаміці.

ЗАЛИШАЙТЕСЯ В ПРАВИЛЬНОЇ ЗОНІ

Зони ЧСС є простим способом контролю над інтенсивністю тренування. Завдяки зручному моніторингу спортсменів ви можете простежити динаміку і керувати всіма своїми гравцями одночасно. Моніторинг гравців в режимі реального часу дозволяє порівнювати показники кількох спортсменів на екрані iPad. Використовуйте носимі технології, щоб мотивувати своїх гравців, демонструючи їм результати їх старань безпосередньо під час тренування.

ВІДСЛІДКОВУЙТЕ, АНАЛІЗУЙТЕ і ПОКРАЩУЙТЕ

Після закінчення тренування система моніторингу спортсменів Polar Team виводить на екран об’єктивні дані про результати тренування гравців, а також дозволяє обмінюватися інформацією як з гравцями, так і з усім тренерським складом. Використовуйте дані моніторингу гравців, щоб спланувати наступне тренування, і будьте на крок попереду своїх суперників.

polar-team-ksp1-image
polar-team-ksp2-image_0

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ДОДАТОК POLAR TEAM ДЛЯ СВОЄЇ КОМАНДИ

Екіпіруйте своїх гравців датчиками ЧСС H9, H10 або OH1 ВІД POLAR для визначення серцевого ритму в режимі реального часу. Датчик Polar H9 / H10 / OH1 також працює з більшістю продуктів Polar і сумісним тренувальним обладнанням. Ідеально підходить для тренування поза сезоном.

Щоб почати, ЗАВАНТАЖТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ДОДАТОК TEAM.

  • #PolarIgnite