Офіційний представник Polar в Україні

Огляд Polar Grit X Pro – найміцнішого годинника Polar

У жовтні 2021 року відбулася презентація нової моделі годинника Polar – Grit X Pro, яка на даний момент вважається найбільш міцною та довговічною в лінійці.

Якщо вам потрібен не просто аксесуар, а надійний помічник, якому ви зможете довіряти за будь-яких обставин: похід, хайкінг, трейлраннінг або звичайне тренування, то це один із найкращих варіантів.

Спортивний годинник розроблений відповідно до військових стандартів і пройшов ряд тестів та випробувань на вплив зовнішніх факторів: перепади температури, удари, вологість, вібрації тощо. Має підвищену міцність, тривалий час автономної роботи і залишається стабільним практично в будь-яких умовах. Система контролю серцевого ритму Precision Prime™ OHR допоможе визначити найефективніше фізичне навантаження протягом дня. А покрокова навігація та вбудований GPS не дозволять збитися з наміченого шляху.

Досліджуйте світ та пізнавайте можливості свого тіла за допомогою Polar Grit X Pro.

Міцність

Корпус Polar Grit X Pro

Перш ніж почати більш детальний огляд Polar Grit X Pro, невелика передісторія: бренд Polar з’явився у Фінляндії близько 40 років тому.

В фінській мові є слово «sisu», яке означає сміливість, рішучість, прагнення долати труднощі, ніколи не здаватися та не відступати. Це визначення не має прямого аналога в англійській мові, але найближче за змістом – «grit» (мужність, твердість характеру). Нова модель годинника натхнена саме цими ідеями.

Polar Grit X Pro пройшли випробування за військовим стандартом США (MIL-STD-810G). До речі, аналогічні випробування проходить техніка та комплектуючі для Міністерства оборони США та НАТО. Так що можна не сумніватися в тому, що це довговічне спорядження, яке не підведе навіть у найекстремальніших умовах.

Додатковим підтвердженням цьому служать і ключові характеристики моделі Grit X Pro:

 • Водонепроникність до 100 м
 • Стійкість до перепаду температур від  -20°C до 50°C
 • Стійкість до подряпин завдяки сапфіровому склу

Сапфір (натуральний або синтетичний) – один із найтвердіших мінералів на Землі. Він займає 9 позицію з 10 за шкалою Мооса. За цим показником його випереджає лише алмаз.

Технології

Технологии и функции Polar Grit X Pro

Знання про те, як ваше тіло реагує на певні ситуації та навантаження в різних умовах, дозволяє встановлювати норми та межі організму. І серце є ключем до розуміння цих показників.

Polar Grit X Pro відслідковує кожен удар серця за допомогою технології Polar Precision Prime™. Її розробив власний дослідницький відділ Polar Electro на основі численних технічних та фізіологічних тестів.

Пульсометр поєднує в собі оптичний вимір частоти серцевих скорочень (ЧСС) та контактний вимір через шкіру. Це допомагає мінімізувати похибки, які зазвичай виникають при активних рухах та нещільному приляганні годинника до зап’ястя. Ідентичний датчик вбудований також у деяких молодших моделях годинника, наприклад, Polar Vantage M2 та Polar Ignite 2.

Батарея стабільно забезпечує до 7 днів роботи на одному заряді. Тож якщо ви плануєте провести цілий тиждень у поході, далеко від цивілізації та електрики, автономність годинника дозволить вам ні про що не турбуватися.

У тренувальному режимі заряд батареї тримається до 40 годин із включеними GPS та пульсометром. До 7 днів за умовами цілодобового відстеження серцевого ритму. Також є три варіанти налаштування енергозбереження, при активації яких навіть у режимі тренування та із записом треку можна забезпечити до 100 годин роботи без підзарядки.

Навігація

Навигация в Polar Grit X Pro

Вбудований GPS годинник працює зі світовими навігаційними супутниковими системами:

 • GLONASS – російська глобальна супутникова навігаційна система. Забезпечує точне позиціонування об’єктів у просторі із мінімальною похибкою.
 • Galileo global – глобальна навігаційна супутникова система, створена Європейським Союзом.
 • QZSS – чотирисупутникова регіональна система, створена для покращення GPS у регіонах Східної Азії та Океанії (з акцентом на Японію).

Ще важливо доповнити, що Polar Grit X Pro мають вбудовану систему Assisted-GPS (А-GPS). Це програмна надбудова, яка прискорює час пошуку супутників при холодному старті, а також дозволяє приймати сигнали з точним місцезнаходженням де б ви не знаходилися.

Для точної навігації, планування та прокладання маршрутів у будь-якому куточку світу рекомендується використовувати програму Komoot, яка синхронізується з годинником Polar Grit X Pro.

За допомогою нього можна відслідковувати рух, отримувати підказки про напрямок в режимі реального часу, будувати власні маршрути та завантажувати чужі.

Можна вибирати карти, що відповідають активності: наприклад, шосейний велосипед, гірський байк, біг, хайкінг. А ще вказувати рівень фізичної підготовки, щоб система підбирала оптимальні маршрути, що враховують кути нахилу, місцевість та інше. Оскільки на природі сигнал часто нестабільний, все працює в автономному режимі.

Крім цього, в годиннику доступна нова функція – Track Back (зворотний шлях). Завдяки їй ви завжди зможете повернутися до вихідної точки маршруту тим самим безпечним і знайомим шляхом, яким прийшли в бажане місце.

Нові віджети і навігаційний дисплей

Новые виджеты в Polar Grit X Pro

Завдяки новій панелі приладів на Polar Grit X Pro, завжди є швидкий доступ до всієї необхідної інформації.

У вашому розпорядженні:

 • годинник і календар (дата, поточний час, дані про схід та захід сонця);
 • погода (погодинний прогноз на поточний день та прогнозовані зміни);барометричний альтиметр, який точно вимірює набір висоти, а також показує дані про нахили та спуски (висота над рівнем моря вимірюється датчиком атмосферного тиску);
 • компас.

Тренування

Функции для тренировок Polar Grit X Pro

Природа – ідеальний майданчик для тренувань. Коли ви займаєтеся на відкритому повітрі, то не лише вивчаєте світ, а й по-новому досліджуєте можливості свого тіла. Годинник Polar Grit X Pro має для цього всі необхідні інструменти:

Training Load Pro™ вимірює, наскільки тренування навантажують ваше тіло, та допомагає зрозуміти, як це впливає на вашу продуктивність. За допомогою цієї функції можна оптимізувати зусилля та запобігти перетренованості.

Потужність бігу – чудовий додаток до моніторингу серцевого ритму. Завдяки цій функції ви можете бачити скільки ват споживає ваше тіло під час тренування. Потужність бігу допоможе адекватно оцінити навантаження під час високоінтенсивних бігових тренувань (інтервали, спринти, біг в гору).

Hill Splitter™ покаже вам, як ви справляєтеся з тренуваннями на нерівній місцевості, де багато підйомів та спусків. Інформація розраховується на основі даних про швидкість, відстань і висоту над рівнем моря.

FuelWise™ – це система, що нагадує про необхідність підкріпитися вуглеводами та випити води для підтримки достатнього рівня енергії під час тривалих тренувань. Щоб працювати з максимальною віддачею, потрібно не забувати підживлювати свій організм.

Сон і відновлення

Трекинг сна и восстановления в Polar Grit X Pro

Якість відпочинку після тренування має не менше значення для вашої форми та здоров’я, ніж самі навантаження. Polar Grit X Pro укомплектовані автоматичним функціоналом для відстеження відновлення та сну.

Sleep Plus Stages™ дає автоматичну оцінку сну: відстежує якість, тривалість та час, проведений у кожній стадії.

Nightly Recharge™ демонструє, наскільки добре ви відновлюєтеся за ніч після денних навантажень. Дані ґрунтуються на двох критеріях: якості сну та стані вегетативної нервової системи (ВНС).

Відпочивайте, заряджайтеся енергією та ефективно використовуйте свої ресурси.

Grit X Pro Titan: зовнішні характеристики

Polar Grit X Pro Titan

Годинник Polar Grit X Pro Titan оснащений обідком з аерокосмічного титану, який легший на 12%, а також міцніший і довговічніший за нержавіючу сталь.

У комплект входять 2 набори ремінців:

 • З перфорованої шкіри, що підійде для будь-якого випадку;
 • З FKM (фтореластомера), який винесе будь-яке випробування непогодою та спортом.

Polar Grit X Pro Titan – це найбільш легкий, міцний та адаптивний годинник у лінійці Outdoor.

Безкрайні можливості

Відкривайте нові місця. Вирушайте в подорож повні пригод. Створюйте нові спогади. Розширюйте зовнішні та внутрішні межі, не втрачайте шансу випробувати свої можливості.

Досліджуйте незвідане з Polar Grit X Pro.

Купити Polar Grit X Pro в нашому магазині ->

Якщо вам сподобався цей допис, не забудьте поділитися ним, щоб і інші могли його знайти.

Підписуйтесь на нас:
 • #PolarIgnite