Офіційний представник Polar в Україні

Polar Vantage V2 VS. Polar Grit X: Що Обрати?

Кожен спортсмен індивідуальний, як і спортивні годинники.

У нескінченному потоці інформації і описів товарів все зводиться до Вас і Ваших потреб. Які Ваші цілі? Який Ваш улюблений вид спорту? Ви шукаєте щедрий і сучасний набір функцій або віддаєте перевагу правильному зовнішньому вигляду?

Сьогодні ми зібрали відповіді на Ваші найчастіші запитання, які допоможуть Вам зрозуміти, яка з двох моделей годинника стане Вашим кращим партнером для тренувань і буде відповідати потребам якомога точніше: наш новий годинник преміум-класу Polar Vantage V2 або аутдор мультиспортивний годинник Polar Grit X?

ПІДГОТОВКА ДО МАРАФОНУ: ЯКИЙ ГОДИННИК КРАЩЕ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ БІГУНІВ?

Хоча обидві моделі відмінно підходять для тренування бігунів, Polar Vantage V2 все ж має деякі переваги: Polar Vantage V2 оснащений новим тестом продуктивності бігу, який спрощує відстеження Вашого прогресу: він дає вам важливі цифри про ваше бігове тренування, такі як:

  • максимальна аеробна потужність (MAP)
  • максимальна аеробна швидкість (MAS)
  • максимальне споживання кисню (VO2max)

Крім цього він також дає можливість налаштувати персональні тренувальні зони для частоти пульсу, швидкості і потужності, для того, щоб ви переконалися в правильності інтенсивності тренування.

Ще один новий інструмент для бігунів – тест на відновлення ніг. Це швидкий і простий тест на стрибок, який показує, відновилися Ваші ноги і чи готові вони до інтенсивного силового і швидкісного тренування. Огляд тестів Polar Vantage V2 можна знайти тут.

ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ: ЯКИЙ ГОДИННИК БУДЕ БІЛЬШ КОРИСНИМ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДИСТІВ?

Якщо Вам подобається їздити на велосипеді по дорозі, то неодмінно варто звернути увагу на Polar Vantage V2, адже в новій версії він володіє абсолютно новим тестом продуктивності велосипеда, який вирішить проблему спостереження за розвитком Вашого FTP (функціональна порогова потужність).

Ви також можете персоналізувати свої тренувальні зони в залежності від потужності, щоб тренуватися з потрібною інтенсивністю і витягувати з кожної поїздки максимум користі. А оскільки їзда на велосипеді сильно навантажує м’язи ніг, тест на відновлення ніг Polar Vantage V2, описаний в попередньому питанні стане ще одним величезним плюсом для велосипедистів.

УЧАСТЬ У ТРЕЙЛОВОМУ БІГУ, ГІРСЬКИХ ВИДАХ СПОРТУ І ЇЗДА НА ГІРСЬКОМУ ВЕЛОСИПЕДІ

Обидві моделі включають в себе безліч корисних інструментів для любителів активного відпочинку, наприклад: FuelWise (помічник в пошуку оптимального способу заряду), Hill Splitter (детальна статистика підйомів і спусків, погоди і покрокових вказівок по маршруту, створена на базі Komoot).

Також важливо, який на Вашу думку дизайн більше підходить для пригод на природі: наприклад Polar Vantage V2 дуже мінімалістичний і легкий (52 г), в той час як Polar Grit X, може похвалитися міцною конструкцією, оптимізованою для екстремальних умов, хоча при цьому йому вдається зберігати досить легку вагу (64 г).

МОЯ МЕТА – ЗДОРОВИЙ СОН І ВІДНОВЛЕННЯ РЕЖИМУ. ЩО КРАЩЕ?

Обидві моделі оснащені функцією Nightly Recharge (автоматичне вимірювання відновлення сил за ніч).

Але якщо Ви завзятий спортсмен і вам потрібні більш докладні дані про Ваше відновлення і готовність до тренувань, то варто звернути увагу, що Polar Vantage V2 дає можливість замість цього вибрати функцію Recovery Pro.

Незалежно від того, який метод відстеження ви виберете, ви отримаєте детальну статистику сну від Sleep Plus Stages, включаючи стадії сну і показник сну.

! Зверніть увагу, що Ви можете використовувати тільки одну функцію відстеження відновлення за раз.

Звичайно, уві сні всі ми поводимося по-різному, тому дизайн Polar Vantage V2, звичайно, зручніше для сну за рахунок меншої ваги, особливо якщо Ви віддаєте перевагу більш легкому годиннику на зап’ясті в нічний час.

Зрештою, все залежить від особистих переваг, як і всі наші годинники, Polar Grit X розроблений, щоб виглядати і відчувати себе відмінно 24/7, і ми точно знаємо, що власники Grit X з радістю використовують свій годинник для відстеження свого сну.

МУЗИКА ПІД ЧАС ТРЕНУВАНЬ. ЯКИЙ ГОДИННИК ПІДІЙДЕ МЕЛОМАНАМ?

Polar Vantage V2 представлений з елементами управління музикою, які дозволяють переміщатися по списку відтворення і регулювати гучність прямо на годиннику, не дістаючи телефон.

Polar Grit X не має цієї функції, тому, якщо музика є важливою частиною ваших тренувань і іншого повсякденного життя, Polar Vantage V2 значно пріоритетній.

ЯКІ ВИДИ СПОРТУ Я МОЖУ ВІДСЛІДКОВУВАТИ З ЦИМ ГОДИННИКОМ?

Насправді, в цьому питанні немає ніякої різниці. У Polar Flow є більш 130+ різних спортивних профілів, і ви можете вибрати ті, які хочете додати в свій годинник.

Обидві моделі за замовчуванням вже включають в себе певні види спорту, але ви можете перемикати і додавати в годинник до 20 спортивних профілів і налаштовувати їх під себе навіть під час тренування.

МЕНІ ПОДОБАЮТЬСЯ НЕ ТЯЖКІ НА ЗАП’ЯСТІ ГОДИННИКИ. ЯКИЙ МУЛЬТИСПОРТИВНИЙ ГОДИННИК ЛЕГШЕ?

У порівнянні з іншими спортивними годинниками з GPS, обидві моделі дуже легкі.

Але все ж, Polar Vantage V2 здобуває перемогу маючи вагу всього 52 грами, тоді як Grit X, будучи одними з найлегших вуличних годинників, важить 64 грами.

ЯК ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ МАТЕРІАЛ POLAR VANTAGE V2 І POLAR GRIT X?

В обох годинників сенсорний дисплей Gorilla Glass.

Найбільш помітною відмінністю є корпус: у Polar Vantage V2 він повністю алюмінієвий, що надає годиннику трохи більше преміальний зовнішній вигляд.

Polar Grit X поставляється з корпусом з нержавіючої сталі і задньою кришкою з армованого скловолокнного полімеру.

ЧИ МОЖЛИВА ЗАМІНА БРАСЛЕТІВ НА ОБОХ ГОДИННИКАХ?

Обидві моделі поважають індивідуальність користувача, тому заміна браслета можлива на обох моделях.

Polar Vantage V2 поставляється з запатентованими силіконовими браслетами, які оптимізовані для додаткової обтічної посадки на зап’ясті. Ремінці легко міняти, вони представлені в шести різноколірних рішеннях.

Polar Grit X пропонує безліч варіантів браслетів: в нашому асортименті є три різних матеріали і кілька кольорів, а також він сумісний з будь-якими універсальними 22-міліметровими швидко замінними ремінцями.

АВТОНОМНІСТЬ. СКІЛЬКИ ГОДИН АКУМУЛЯТОР ТРИМАЄ ЗАРЯД?

Характеристики акумулятора однакові: і Polar Vantage V2, і Polar Grit X можуть похвалитися до 40 годин безперервних тренувань (з GPS і пульсом на зап’ясті), а кілька варіантів енергозбереження дають вам до 60 годин більше, в сумі до 100 годин безперервного навчання.

У режимі годинника з безперервним відстеженням пульсу заряду акумулятора вистачає до 7 днів (звичайно, в залежності від того, як ви використовуєте годинник: тривалі тренування і повідомлення з телефону розряджають акумулятор трохи швидше).

Сподіваємося, після прочитання Вам вдалося вибрати свого ідеального помічника в досягненні Ваших спортивних цілей! А якщо Вам потрібна додаткова інформація команда Polar Україна з радістю відповість на Ваші питання.

Якщо вам сподобався цей пост, не забудьте поділитися ним, щоб інші могли його знайти.

Якщо вам сподобався цей допис, не забудьте поділитися ним, щоб і інші могли його знайти.

Підписуйтесь на нас:
  • #PolarIgnite