Офіційний представник Polar в Україні

Polar Unite чи Polar Ignite – який спортивний годинник підходить мені краще?

Якщо ви шукаєте собі спортивний годинник і хочете, щоб він був сучасним, містив все необхідне для того, щоб покращити ваше відновлення та фізичну форму, та ще й круто виглядав у вас на руці — ви вже майже досягли своєї мети.

І Polar Unite, і Polar Ignite створені на базі десятиліть передових наукових досліджень в області вимірювання пульсу і фізіології. Це означає, що той функціонал що вони можуть вам запропонувати на 100% надійний і заснований на наукових знаннях.

Тепер вам залишається тільки обрати між цими моделями. Отже, в чому полягають основні відмінності між ними? Який з них краще допоможе досягти ваших особистих цілей?

Ці питання краще розглядати з точки зору різноманітних потреб, які може задовольнити спортивний годинник.

Polar Ignite

Я ХОЧУ СТЕЖИТИ ЗА СВОЇМ СНОМ. ЯКИЙ ФІТНЕС-ГОДИННИК КРАЩЕ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ВІДСТЕЖЕННЯ СНУ?

Polar Unite і Polar Ignite використовують технологію Sleep Plus Stages™ для відстеження сну та систему оцінки відновлення Nightly Recharge™, тому вони однаково добре підходять для відстеження сну та відновлення з точки зору технологій.

Polar Unite трохи легший, ніж Polar Ignite, а на його ремінці нема металевих деталей. Зі зворотньої сторони циферблату також практично немає металу, окрім контактів для док-станції.

Якщо у вас чутлива шкіра і хочете уникнути контакту шкіри з металом настільки, наскільки це можливо, Polar Unite, мабуть, найкращий вибір.

Датчик пульсу Polar Unite

Датчик пульсу Polar Unite

ЯКИЙ ГОДИННИК КРАЩЕ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ТРЕНУВАНЬ НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ?

Це залежить від ваших особистих уподобань. Якщо ви не проти носити з собою телефон, Polar Unite чудово підходить і для тренувань на свіжому повітрі. Вам просто треба буде синхронізувати його з додатком Polar Flow, щоб користуватись GPS.

Якщо ви хочете мати можливість залишити телефон вдома, ваш вибір — Polar Ignite, адже в ньому є вбудований GPS.

Корисно знати, що вбудований GPS завжди забезпечуватиме більш якісне відстежування. Єдиний мінус — він, звичайно ж, використовує заряд батареї.

У ЯКОМУ ГОДИННИКУ КРАЩА БАТАРЕЯ?

Якщо використовувати годинник щоденно з увімкненою функцією відстеження пульсу, батареї Polar Ignite вистачить на 5 днів, а Polar Unite — на 4.

В режимі тренування з увімкненими GPS та відстеженням пульсу батареї Polar Ignite вистачить на 17 годин. Що ж до Polar Unite, його батарея працюватиме до 50 годин, якщо ви відстежуєте пульс та користуєтеся GPS зі свого телефону.

Хоч вбудований GPS і більше використовує заряд батареї, слід пам’ятати, що він набагато точніший. До того ж, якщо годинник користується GPS-сигналом вашого телефону, то розряджатися буде, відповідно, сам телефон.

ЧИ МОЖНА КАСТОМІЗУВАТИ СПОРТИВНІ ГОДИННИКИ POLAR UNITE І POLAR IGNITE?

Так, кастомізувати можна і той, і той. Ви можете обирати як різні кольори ремінців, так і різні матеріали. А ще корисно знати, що ремінці від Polar Unite можна використовувати з Polar Ignite і навпаки.

Розмір ремінців — стандартні 20 мм, і вони дуже легко замінюються. Ви також можете використовувати будь-який стандартний 20-міліметровий ремінець, але високу якість вимірювання пульсу ми можемо гарантувати тільки з оригінальними ремінцями від Polar.

Можливість кастомізації годинників завдяки ремінцям

Можливість кастомізації годинників завдяки ремінцям

У Polar Unite на ремінцях є зручна застібка «snap & slip», а на ремінцях Polar Ignite — звичайна металева пряжка. У циферблата Polar Unite також є різні кольорові теми: ви можете поєднувати колір циферблату з кольором ремінця, або ж просто міксувати їх, як вам захочеться

ЧИ Є ВІДМІННОСТІ У ДИЗАЙНАХ POLAR UNITE І POLAR IGNITE?

Одна з найпомітніших відмінностей — те, що всі деталі корпусу Polar Unite зроблені з високоякісного скловолоконного полімеру.

Корпус Polar Ignite зроблений з того ж матеріалу, але безель у нього металевий. Він також доступний у різних кольорах (срібний, мідний, рожеве золото і чорний)

Ремінці Polar Unite із силіконовою застібкою «snap & slip» не містять жодних металевих деталей. На ремінцях Polar Ignite є звичайна металева пряжка.

Запам’ятайте: Ремінці від Polar Ignite можна використовувати з Polar Unite і навпаки. Їх розмір — стандартні 20 мм, і замінювати їх дуже зручно завдяки шпилькам фіксаторам-спрінгбарам.

ЯКИЙ СПОРТИВНИЙ ГОДИННИК КРАЩЕ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО МАРАФОНУ?

Якщо вас цікавить підготовка до марафону, з цим вам допоможе вбудований GPS, тому з цих двох годинників ми би порекомендували вам Polar Ignite. В ньому також є функції Running Index та Training Load, які чудово підходять для бігунів.

Але слід враховувати, що Polar Ignite — саме спортивний годинник. Зважаючи на те, що у нас є лінійки годинників, призначених спеціально для бігу, варто розглянути Polar Vantage M і Polar Vantage V перед тим, як остаточно вирішувати.

Polar Vantage M і V — чудові бігові годинники, в яких є все, що вам потрібно для того, щоб ставити і перевершувати персональні рекорди.

ЯКИЙ ГОДИННИК ОБРАТИ, ЯКЩО МІЙ ТИЖДЕНЬ СКЛАДАЄТЬСЯ З ОДНОГО ТРЕНУВАННЯ В СПОРТЗАЛІ, ПЕРІОДИЧНИХ ЛЕГКИХ ПРОБІЖОК ТА ОДНІЄЇ ПОЇЗДКИ НА ВЕЛОСИПЕДІ АБО ВЕЛОТРЕНУВАННЯ?

Якщо вас в основному цікавлять тренування у приміщенні, Polar Unite задовольнить всі ваші потреби. Просто використовуйте його у зв’язці з телефоном, щоб бачити свій маршрут, швидкість та дистанцію на пробіжці або велопрогулянці, якщо ви плануєте відстежувати всі деталі.

ЯКИЙ ГОДИННИК ДОПОМОЖЕ КРАЩЕ ЗБАЛАНСУВАТИ РЕГУЛЯРНІ ТРЕНУВАННЯ ТА ПОВСЯКДЕННЕ ЖИТТЯ?

Той, що краще відповідає вашому бюджету і естетичним вподобанням. Що стосується функціоналу, у обох годинників є все, що вам необхідно для того, щоб отримувати дані про ваші тренування, сон та відновлення 24/7.

Polar Ignite, однак, містить більше спортивних функцій, наприклад, Running Index, відстеження плавання та Training Load.

Якщо ви думаєте, що у найближчому майбутньому біг може стати вашим основним спортивним заняттям, Polar Ignite, мабуть, кращий вибір.

ПІДСУМОК НАЙВАЖЛИВІШИХ ВІДМІННОСТЕЙ

Ну і наостанок, головні відмінності між Polar Unite і Polar Ignite:

Polar Unite VS Polar Ignite

 

Якщо вам сподобався цей допис, не забудьте поділитися ним, щоб і інші могли його знайти.

Підписуйтесь на нас:
  • #PolarIgnite