Офіційний представник Polar в Україні

Обмежена міжнародна гарантія Polar

Дана гарантія не обмежує права покупця, захищені застосовного в країні або регіональним законодавством, а також права покупця по дилера, що виникають у зв’язку з договором купівлі-продажу. Підприємство Polar Electro Inc. надає цю міжнародну гарантію покупцям, які придбали продукцію Polar на території США чи Канади. Підприємство Polar Electro Oy надає цю міжнародну гарантію покупцям, які придбали продукцію Polar на території інших країн.

Підприємство Polar Electro Oy / Polar Electro Inc. гарантує покупцеві даного пристрою відсутність дефектів матеріалів і виробництва протягом двох (2) років з дати покупки. Підтвердженням покупки ваш касовий чек або накладна! Прийом продукції на ремонт по гарантії здійснюється тільки при наявності фірмового гарантійного талона POLAR.

Гарантія не поширюється на акумулятори і не покриває нормальний знос, а також збиток, викликаний неналежним і неакуратним використанням, нещасні випадки або випадки недотримання заходів; неналежне обслуговування, використання в комерційних цілях, механічні пошкодження корпусу і дисплея, ременів і екіпіровки Polar.

Гарантія не будь-які збитки чи шкоду, прямі, непрямі, випадкові або послідовні, пов’язані з продукцією або її використанням. Дворічна гарантія не поширюється на застосовувану і куплену у третіх осіб продукцію. Протягом гарантійного періоду товар може бути відремонтований або замінений в будь-якому авторизованому сервісному центрі Polar незалежно від країни придбання. Гарантія на будь-яку продукцію обмежена тією країною, де продукція була спочатку придбана. Ця гарантія не впливає на встановлені законом права споживача, в рамках прийнятного чинного національного законодавства в силу, або права споживача стосовно продавця, які випливають з договору про купівлю / продаж.

Якщо вам сподобався цей допис, не забудьте поділитися ним, щоб і інші могли його знайти.

Підписуйтесь на нас:
  • #PolarIgnite