Офіційний представник Polar в Україні

Сервісне обслуговування продукції Polar

Якщо Ваш монітор серцевого ритму не працює, ознайомтеся з переліком виявлення несправностей, перш ніж звернутися в найближчий сервісний центр Polar:
 1. Чи правильно закріплений ремінець з електродами? – Електродні поверхні ремінця повинні бути звернені до Вашого тіла і щільно прилягати до нього. Логотип Polar на датчику повинен правильно читатися.
 2. Електроди на ремінці зволожені?
 3. Електроди ремінця / WearLink чисті? – Періодично, після 4-5 застосувань, очищайте електродні поверхні ремінця передавача слабким мильним розчином, потім просушуйте його. Періть ремінець WearLink в пральній машині при температурі 40º C. Підтримання ремінця передавача / WearLink в чистоті забезпечує точність вимірювання і продовжує термін його безперебійної роботи.
 4. Чи знаходиться монітор на відстані не більше одного метра від передавача?
 5. Значення серцевого ритму незвично високі або не вписуються в стандартний рівень? – Спробуйте поміняти просторове положення наручного монітора серцевого ритму щодо нагрудного датчика. Перелік можливих причин несправностей вказано в керівництві користувача. При використанні некодованого передавача переконайтеся, що в радіусі одного метра немає інших передавачів.
 6. Починали Ви процес зарядки і синхронізації пристрою з комп’ютером, не забезпечивши чистоту і сухість порожнини роз’єму? Даний пункт стосується моделей: V800, Loop, Loop 2, М400. – ВАЖЛИВО: Не використовуйте М400, якщо USB-порт мокрий або на нього потрапив піт. Врахуйте, що несправності, викликані зарядкою М400 з мокрим USB-портом, гарантії не покриваються.
 7. Замінювали Ви батарею в неавторизованих сервісних центрах? – Послуги неавторизованих сервісних центрів можуть ненавмисно пошкодити пристрій.
 8. Натискали Ви кнопки монітора, перебуваючи під водою? – Дана дія може призвести до підтікання. Більш детальна інформація про використання продукції Polar в воді вказана в керівництві користувача.
 9. Екран монітора «завис»? – Якщо у Вашого монітора застигло зображення на дисплеї, спробуйте перевантажити його. Більш детальна інформація вказана в керівництві користувача.
 10. Чи користуєтеся Ви монітором в морській воді або басейні? – Морська вода і хімічні речовини в деяких басейнах можуть послабити прийом сигналу ЧСС.
 11. Рівень сигналу ЧСС залежить від індивідуальних особливостей шкіри. Відсоток людей, які відчувають труднощі в вимірі ЧСС, при проведенні вимірювань в водному середовищі вище, ніж в звичайних умовах експлуатації.

Якщо зазначена інформація не допомогла, і Ваш монітор серцевого ритму як і раніше не працює, зв’яжіться з найближчим сервісним центром Polar.

 

Сервісний центр POLAR

ТОВ “Фітнес-М”, ул. Притисько-Микільська, 9а, Київ, Україна, 04070
Тел.: +380 (73) 661 60 01
Email: service@www.polar-ukraine.com

Якщо Ваш монітор серцевого ритму Polar або аксесуари до нього потребують заміни батареї або в сервісному обслуговуванні, ми рекомендуємо відправити їх в сервісний центр Polar.

Пропонуємо вам ознайомитися з прейскурантом на роботи з технічного обслуговування і ремонту моніторів серцевого ритму.

Інструкції з пересилання:

 1. Акуратно упакуйте продукт щоб уникнути пошкоджень. Аккуратно упакуйте продукт чтобы избежать повреждений.
 2. Якщо продукт знаходиться на гарантії, прикладіть документ, що підтверджує покупку (копію чека), і оригінал гарантійного талона.
 3. Детально опишіть несправність.
 4. Вкажіть Прізвище, ім’я, по батькові, зворотну адресу і телефон, за яким з Вами можна зв’язатися в денний час.

Якщо вам сподобався цей допис, не забудьте поділитися ним, щоб і інші могли його знайти.

Підписуйтесь на нас:
 • #PolarIgnite